VĀRPSTU REMONTS

Ja pēc vārpstas gultņu maiņas drīz vien atkal tie jāmaina, tad visticamāk tika pieļauta kāda no visizplatītākām kļūdām:

-Remonta laikā mainot gultņus, netika nomainīti atspergredzeni.

-Vārpsta pēc gultņu maiņas netika piestrādāta.

Laika gaitā atspergredzenu tēraudam rodas nogurums un tie pilnā apmērā vairs nepilda savas funkcijas. Gultņiem nav pietiekošs spriegojums, rodas brīvgājiens, gultņi daudz ātrāk iziet no ierindas.Nepiestrādāta vārpsta darbojoties strauji uzkarst, gultņu smēre kļūst šķidra, vārpsta uzkarst vēl vairāk, rodas apburtais loks. Rezultātā gultņi ātri iziet no ierindas.  

Piedāvājam savu 20 gadu pieredzi nozarē. Veicam kvalitatīvu vārpstas remontu Leadermac un Weinig vārpstām ar pilnu gultņu piestrādes ciklu.

1. Gultņu maiņa, atspergredzenu maiņa, smērēšanas-eļļošanas darbs       

2. Pilna gultņu piestrāde

Vārpsta tiek piestrādāta pakāpeniski palielinot ātrumu un kontrolējot temperatūru. Piestrāde notiek apmēram diennakti saskaņā ar īpašu algoritmu.

3. Papildus opcija – garantija uz darbu no ODA Instruments SIA                    

Garantija tiek piedāvāta gadījumos, kad vārpsta nav fiziski deformēta un piestrādes beigās vārpsta pie nomināliem apgriezieniem nav pārsniegusi 40C0 temperatūru.

4. Leadermac klientiem iespēja uz remonta laiku saņemt nomas vārpstu. Un nepārtraukt darbu ēvelei gultņu maiņas laikā!

Gultņi, atspergredzeni tiek piedāvāti atsevišķi atkarībā no vārpstu modeļiem. Pirms remonta piedāvājam indikatīvus remonta izcenojumus.

Pēc remonta veikšanas klients saņem pārskatu par vārpstas stāvokli – metiens mikronos, gulņu sēžu  stāvoklis, vārpstas gala piestrādes temperatūra. Katrai vārpstai tiek piešķirts seriālais numurs un informācija par remontu tiek saglabāta datu bāzē kvalitātes kontroles nolūkos.

Zvaniet 26676622 vai emails serviss@odainstruments.lv lai iegūtu papildus informāciju, cenas piedāvājumu un pieteiktu remontu!