Moulder of Moulders

Uzņēmums System TM dibināts 1977. gadā, Dānijā un ir līderis augstas ražības optimizācijas garinātājzāģu, garumā saaudzēšanas un automatizācijas tehnoloģiju izstrādē.  Uzņēmums liek lielu uzsvaru uz pašām jaunākajām tehnoloģijām un ciešu sadarbību ar klientiem, nodrošinot visaugstākos standartus industriālas klases iekārtu segmentā.

OPTI-KAP 5100

Opti-Kap 5100 sērijas iespaidīgā jauda, veiktspēja un augstais drošības līmenis ir mainījis optimizācijas garinātājzāģu standartu. Opti-Kap 5100 ir izstrādāts  maksimālai veiktspējai un izgatavots kā spēcīgs, izturīgs garinātājzāģis ar visaugstākās kvalitātes mehāniku.

Padves mehānisms sastāv no 9 servopiedziņas apakšējiem veltņiem un 9 augšējiem dubultiem pneimatiskajiem veltņiem. Gan piedziņas, gan spiediena veltņi ir ar divkāršiem atbalstiem nodrošinot maksimālu saskari ar koksnes sagatavēm, garantējot izcilu precizitāti un maksimāli iespējamu jaudu.

Zāģa asmenim ir apļveida kustība, ko darbina servomotors, nodrošinot vienmērīgu zāģa asmens gājienu un līdz minimumam samazinot iespējamos izrāvumus šķērsgarināšanas brīdī. Opti-Kap 5100 sērija veic garumu optimizāciju, kā arī izgarina iezīmētos/ieskenētos defektus. Nodrošinātā garināšanas precizitāte ± 0,75 mm garumiem līdz 1000 mm. Ražotājs piedāvā komplektēt garinātājus ar pasaules lielākā skaneru ražotāja, Microtec skaneriem.

oPTI-JOINT H-200

Opti-Joint H-200 ir lieljaudas horizontāla garumā saaudzēšanas iekārta industriālas klases kokspatrāes uzņēmumiem. 

System TM filozofija nodrošināt vienmērīgu plūsmu dažādu procesu laikā. Balstoties uz šo koncepciju, ir izstrādāta Opti-Joint H-200 horizontālās garumā saaudzēšanas līnijas mehāniskā un programmatūras vadības konstrukcija. Frēzēšanas, līmes uznešanas un presēšanas procesu laikā sagataves tiek stabili transportētas lielā ātrumā, kas nodrošina nepārtrauktu ražošanas procesu, augstu veiktspēju un augstu saaudzēšanas kvalitāti.

OPTI-JOINT  V-8

Opti-Joint V-8 ir augstas ražības vertikāla savienojuma garumā saaudzēšanas līnija. Līnija nodrošina augstas kvalitātes garumā saaudzēšanu ar izcilu veiktspēju.

Lieljaudas garumā saaudzēšanas iekārtu konstrukcija izgatavota no augstas kvalitātes mehāniskām un elektriskiem komponentiem, nodrošinot visaugstāko stabilitātes un precizitātes līmeni sagatavju apstrādes procesā.

Opti-Joint V-8 vertikālā tipa savienojumu garumā saaudzēšanas līnijas mehāniskās un programmatūras vadības dizains izstrādāts, pamatojoties uz System TM plašo pieredzi saistībā ar maza šķērsgriezuma sagatavju apstrādi lielos padeves ātrumos. To kontrolē programmatūra, kas samazina iekārtu dīkstāvi un garantē augstu iekārtu noslogojuma efektivitāti.

Frēzēšanas, līmes uznešanas un presēšanas procesu laikā sagataves tiek stabili transportētas lielā ātrumā kas nodrošina augstu veiktspēju un augstu saaudzēšanas kvalitāti.