Microtec

Microtec ir viens no vecākajiem un pēc zviedru Woodeye pārņemšanas lielākais koksnes skaneru ražotājs pasaulē, un ir dibināts 1980. gadā Itālijā.  Microtec plašais skaneru piedāvājuma klāsts nosedz praktiksi visas iespējamās skaneru pielietojuma nišas kokapstrādē. Šajā lapā ievietojumam tikai dažus no skaneru veidiem, kas mūsuprāt varētu būt aktuāli mūsu Latvijas klientiem.

Golden Eye

Goldeneye multi-sensoru skaneris ietver virsmas raupjuma noteikšanas lāzeri, 3D lāzeri, krāsu un gaismas difrakcijas kameras, rengenu kas ļauj iegūt iegūt visprecīzāko infomāciju par koksnes kvalitāti visos iespējamos tās griezumos un veikt šīs informācijas apstrādi ar jaudīgu, pārbaudītu elgoritmu palīdzību, nodrošinot visaugstāko iespējamo iznākumu tālākās koksnes optimizācijas operācijās.

Wanescan

Wanescan ir augsta suzticamības un preizitātes MiCROTEC’s koksnes 3D dimensiju skaneris, kas ļauj noteikt visa veida koksnes izmēru neregularitātes, nomaļus, nelīdzenas malas un aplievas profilus. 3 sensori nolasa katru dēli, fiksē tā pozīciju, leņķisko novietojumu, aplievas dziļumu. Iespēja skanēj dēli gan šķērsvirzienā, gan garenvirzienā un vienlaikus no abām tā pusēm.

EndScan

EndScan skanerī tiek izmantotas LED gaismas un augstas izšķirtspējas kameras kas nosaka gadskārtu orientāciju dēļiem. Integrējot skaneri mehanizācijas līnijās iespējams veikt korektu dēļu novietojumu vai arī veikt šķirošanu, piemēram automātiskās līmēšanas līnijās.