Moulder of Moulders

1972. gadā dibinātais Taivānas ģimenes uzņēmums ar visstraujāk augošo četrpusīgo garenfrēzmašīnu tirgus daļu pasaulē.

Pašreiz Latvijā darbojās vairāk kā 130 Leadermac garenfrēzmašīnas visdažādākiem mēŗkiem kokapstrādē padarot to par visvairāk pārdoto jauno četrpusīgu garenfrēzmašīnu mūs valstī. Iekārtas darbojas būvmateriālu,  mēbeļu, parketa un līmētās produkcijas ražotnēs.  Leadermac veiksmes pamatā – augstas kvalitātes iekārtas par saprātīgu cenu un viegli pieejams, lokalizēts serviss.

Piedāvājumā 8 iekārtu platformas dažādiem padeves ātrumiem un darba uzdevumiem.

COMPACT (LĪDZ 24 M / 30 M / MIN)

Ārkārtīgi plašās konfigurācijas iespējas par saprātīgu cenu padara šo iekārtu par vienu no pieprasītakajiem Leadermac modeļiem.

Iekārtas statne ir no viena robusta, vibrāciju brīva čuguna veidņa, tai ir augstas precizitātes vārpstas, hromēts galds, robusta kardānu piedziņas sistēma, frekvences pārveidotājs padeves sistēmai. Atkarībā no konfigurācijas līdz pat pieciem apakšējiem aktīviem piedziņas ruļļiem, kas nodrošina stabilu padevi. 

Kā noderīgas papildiespējas plašam uzdevumu klāstam varētu minēt galda automātisko eļļošanu, caurzāģēšanas un daudzzāģa mezglu, paplielinātus vārpstu apgriezienus darbam ar cietkoksnēm, rievgaldu darbam ar īsām cietkoksnes sagatvēm, universālo vārpstu, digitālo sistēmu vārpstu radiālai un aksiālai pozicionēšanai, utt, utjp atkarībā no veicamā uzdevuma vajadzībām.

Ideāla izvēle daudzveidīgu uzdevumu veikšanai nelieliem un vidējiem kokapstrādes uzņēmumiem padeves ātrumu diapazonā līdz 24 m / 30 m / min.

 

SMARTMAC (LĪDZ 24 M / MIN)

Konfigurācija maksimāli pieļauj 5 vārpstas un vertikālās vārpstas darbina viens motors, bet tie ir arī vienīgie kompromisi Leadermac ekonomiskās klases iekārtai.

Tāpat kā jebkurai Leadermac iekārtai tās statne ir no viena čuguna veidņa, tai ir augstās precizitātes vārpstas, hromēts galds, robusta kardānu piedziņas sistēma, frekvences pārveidotājs padeves sistēmai, atkarībā no konfigurācijas vismaz divi apakšējie aktīvie piedziņas ruļļi.

Kā noderīgas papildiespējas varētu minēt galda automātisko eļļošanu, caurzāģēšanas mezglu, paplielinātus vārpstu apgriezienus darbam ar cietkoksnēm, universālo vārpstu, digitālo sistēmu platuma un biezuma iestatīšanai utml.

Ideāla izvēle logu ražotnēm, galdniecībām, nelieliem cehiem.

HYPERMAC (LĪDZ 36 M / 48 M / MIN)

Masīvās klases iekārta intensīvam darbam ražības kategorijā līdz 36 metriem minūtē. Populāra iekārta parketa, līmēto brusu, profilu utml žotājiem Latvijā.

Tāpat kā jebkurai Leadermac iekārtai statne ir no viena čuguna veidņa, tai ir augstās precizitātes vārpstas, hromēts galds, robusta kardānu piedziņas sistēma, frekvences pārveidotājs padeves sistēmai, atkarībā no konfigurācijas līdz pat astoņiem apakšējiem aktīviem piedziņas ruļļiem.

Kā noderīgas papildiespējas plašam uzdevumu klāstam varētu minēt galda taisno džointeri horizontālajām vārpstām, hidro atbalsta gultņus horizontālajām vārpstām, automātisko galda eļļošanu, caurzāģēšanas iespējas un daudzzāģa mezglu, palielinātus vārpstu apgriezienus darbam ar cietkoksnēm, rievgaldu darbam ar īsām cietkoksnes sagatvēm, universālo vārpstu, digitālo sistēmu vārpstu radiālai un aksiālai pozicionēšanai, utt atkarībā no veicamā uzdevuma vajadzībām.

SPEEDMAC (LĪDZ 60 M / 80 / 100 M / MIN)

Masīvās klases iekārta intensīvam darbam ražības kategorijā līdz 60 metriem minūtē. Vispopulākā iekārta celtniecības materiālu, līmētās koksnes ražotājiem Latvijā.

Augstas masivitātes iekārta ar svaru kas atkarībā no modeļa pārsniedz 10 tonnas paredzēta ievērojamām slodzēm. Augstas precizitātes vārpstas ar metienu kas nepārsniedz 0,001 mm aprīkotas ar augstas precizitātes gultņiem, hidro atbalsta gultņi horizontālajām vārpstām, hromēts galds, robusta kardānu piedziņas sistēma, frekvences pārveidotājs padeves sistēmai, atkarībā no konfigurācijas līdz pat astoņiem apakšējiem aktīviem piedziņas ruļļiem padara šo iekārtu par neaizvietojamu lielražošanas apstākļos.

Kā noderīgas papildiespējas plašam uzdevumu klāstam varētu minēt galda taisnos un profilnažu džointerus jebkurai vārpstai, caurzāģēšanas iespējas un daudzzāģa mezglu, palielinātus vārpstu apgriezienus darbam ar cietkoksnēm, rievgaldu darbam ar īsām cietkoksnes sagatvēm, universālo vārpstu, digitālo sistēmu vārpstu radiālai un aksiālai pozicionēšanai utt.

THUNDERMAC (LĪDZ 80 M / 120 / 160 M / MIN)

Masīvās klases iekārta intensīvam darbam ražības kategorijā līdz 120 metriem minūtē. Iekārta lielražotājiem.

Augstas masivitātes iekārta ar svaru kas atkarībā no modeļa pārsniedz 10 – 20 tonnas paredzēta ievērojamām slodzēm. Augstas precizitātes vārpstas ar metienu kas nepārsniedz 0,001 mm ir aprīkotas ar augstas precizitātes gultņiem. Hidro atbalsta gultņi horizontālajām vārpstām, hromēts galds, robusta kardānu piedziņas sistēma, frekvences pārveidotājs padeves sistēmai, atkarībā no konfigurācijas līdz pat desmit apakšējiem aktīviem piedziņas ruļļiem. Viss šis standarta aprīkojuma  klāsts padara Thundermac par neaizvietojamu lielražošanas apstākļos.

Kā noderīgas papildiespējas plašam uzdevumu klāstam varētu minēt galda taisno un profilnažu džointerus, automātisko galda eļļošanu, caurzāģēšanas iespējas un daudzzāģa mezglu, palielinātus vārpstu apgriezienus darbam ar cietkoksnēm, rievgaldu darbam ar īsām cietkoksnes sagatvēm, digitālo sistēmu vārpstu radiālai un aksiālai pozicionēšanai  utt

sUPER THUNDERMAC (LĪDZ 200 / 300 M / MIN)

Lieljaudas, ultramasīvas klases iekārta darbam ražības kategorijā līdz 200 / 300 metriem minūtē.

Padeves sistēma, pneimopiespiešanas sistēma, motori nodrošina pasaules rekordu cienīgus ātrumu līdz 200 m / min un palielinātā ātruma versijās līdz 250 un pat 300 m / min.

PLANERMAC (lIELAS DIMENSIJAS MATERIĀLAM)

Teksts 1

SLICERMAC (GARANFRĒZE AR HORIZONTĀLO DAUDZZĀĢI)

Speciālizēta iekārta koksnes četrpusīgai ēvelēšanai un horizontālai šķelšanai ar ripzāģu ripām vienā paņēmienā. Iespēja divu atsevišķu operāciju vietā iztikt ar vienu uzņēmumeim ievērojami optimizē tehnoloģiskās un darba spēka izmaksas. Atkarībā no darba uzdevuma iespēja izvēlēties modeli padeves ātrumiem sākot ar 24 m / min (2 zāģripas – Compact modeļa bāze) līdz 60 m / min (Speedmac bāze, 4 zāģripas).