Moulder of Moulders

Kallesoe Machinery ir leģendārs, Dānijā bāzēts pasaules klases uzņēmums, kam ir vairāk nekā 50 gadu pieredze līmētās masīvkoksnes presēšanas risinājumu ražošanā. Uzticamība, augsta automatizācijas pakāpe, augsta ražība ir Kallesoe līniju galvenie raksturlielumi.

LHF – PRESS LINE

Kallesoe Machinery augstfrekvences prese līmēto brusu ražošanai ir efektīva ražošanas līnija, kas spēj darboties ar ļoti īsiem presēšanas laikiem un nodrošina ļoti lielu ražību.Ideāli piemērots risinājums līmēto siju izgatavošanai līdz 27 metru garumam.

b pRESS - PRESS LINE

Šī augstfrekvences prese masīvkoka plātņu ražošanai ir īpaši paredzēta garu un biezu līmejamo lameļļu izmantošanai. Prese izmanto augstfrekvences lauku, kas nodrošina augstu ražību un kvalitāti.

DUO 80 – PRESS LINE

Presēšanas līnija Duo 80 sniedz unikālu iespēju vienā ražošanas līnijā ražot gan masīvkoka plātnes, gan maza izmēra līmētās brusas. Šajā preses līnijā izstrādājumi var būt līdz 6 metriem gari.

Presēšanas līnija Duo 80 ir izstrādāta ar līmes uznešanas sistēmu, kas atkarībā no uzdevuma uznes līmi lameļļu augšpusē vai sānos, attiecīgi vai nu brusu vai plātņu ražošanai. Tas ļauj iegūt plašāku produktu izvēli neprasot papildu vietu.

Prese izmanto radiofrekvences enerģiju (HF enerģiju), kas nozīmē ātru līmes sacietēšanu un tādējādi īsākus presēšanas ciklus un palielinātu jaudu.