Moulder of Moulders

Kompānija Salvador tika dibināta pirms 40 gadiem Sanvendemiano, Trevīzo provincē, kas ir viens no svarīgākajiem mēbeļu ražošanas centriem Eiropā un arī pasaulē. Kopš 2000. gada Salvador pamatdarbība vērsta  uz optimizācijas garinātājzāģu un automātisku leņķisku šķērzāģu ražošanu maziem un vidējiem uzņēmumiem visā paaulē.

SUPERCUT 500

Supercut 500 ir augstražīgs ruļļu tipa piedziņas optimizācijas zāģis.

Īpaši ātrs: pateicoties zāģripas servo – mehāniskai piedziņas agregātam un aktīvai ruļļu padevei (paātrinājums līdz 200 m / min) iekārta sasniedz ievērojamus ražības parametrus.

Īpaši izturīgs un uzticams: kvalitatīvu materiālu un komponentu izmantošana samazina nodiluma  riskus.

Tehnoloģiski inovatīvs: Supercut 500 ir tehnoloģiju līderis savā tirgus segmentā un izmanto potenciālu, ko piedāvā inovatīvas ciparu vadības sistēmas un jaudīga datora izmantošana.

SUPERCUT 300

Supercut 300 ir augstražīgs, budžeta klases  ruļļu piedziņas optimizācijas garinātājzāģis.

Pateicoties  uzticamam zāģripas cilšānas pneimatikas agregātam un aktīvai ruļļu padevei (paātrinājums līdz 120 m / min) iekārta savai klasei sasniedz ievērojamus ražības parametrus

Īpaši izturīgs un uzticams: kvalitatīvu materiālu un komponentu izmantošana samazina nodiluma  riskus.

Tehnoloģiski inovatīvs: Supercut 300 ir tehnoloģiju līderis savā tirgus segmentā un pilnībā izmanto potenciālu, ko piedāvā inovatīvas ciparu vadības sistēmas un jaudīga datora izmantošana.

SUPERCUT 100

Supercut 100 ir automātisks garinātājzāģis ar pievilcīgu kvalitātes/cenas attiecību. 

Pateicoties uzticamam zāģripas cilšānas pneimatikas agregātam un aktīvai ruļļu padevei (paātrinājums līdz 100 m / min) iekārta savā galdniecības iekārtu klasē sasniedz iespaidīgu ražību

Īpaši izturīgs un uzticams: kvalitatīvu materiālu un komponentu izmantošana samazina nodiluma  riskus.

Tehnoloģiski inovatīvsSupercut 100 ir tehnoloģiju līderis savā tirgus segmentā un izmanto potenciālu, ko piedāvā inovatīvas ciparu vadības sistēmas un jaudīga datora izmantošana.

 

SUPERPUSH 250

Superpush 250 pateicoties ar servo dzinēju darbināmam grūdējmehānismam  nodrošina augstu garināšanas precizitāti līdz 0,1 mm

Pateicoties automātiskajai ielādes sistēmai Superpush 250 ir ideāls automātisks griešanas centrs: precīzs un ražīgs.

SUPERPUSH 200

Superpush 200 ir budžeta klases optimizācijas garinātājzāgis, kas pateicoties ar servo dzinēju darbināmam grūdējmehānismam nodrošina augstu garināšanas precizitāti.

Kā papildus aprīkojums Superpush 200 ir iespēja automātiska ielāde un palielināts padeves ātrums

SUPERPUSH 150

Superpush 150 ir galdniecības klases optimizācijas garinātājzāgis, kas pateicoties ar servo dzinēju darbināmam grūdējmehānismam nodrošina augstu garināšanas precizitāti līdz 0,1 mm

Iespēja padod vienlaicīgai garināšani dēļu paketes

 

SUPERANGLE 600

Superangle 600 ir iekārta optimizētai garināšanai leņķī. Tai ir tieša tehnoloģiska pēctacība  tradicionālajām garināšanas metodēm, taču tā nodrošina paaugstinātu produktivitāti, garantē perfektu precizitāti un paredzēta vienkāršai, pielāgojamai procesa loģistikai. 

Ātrs un precīzs: Iekārtas konstrukcija garantē ātru un precīzu garināšanu operatora programmētos leņķos.